Gabinet Kosmetyczny KATRIN – serdecznie witamy na naszej stronie.

Katarzyna Sakowska

Oferuję profesjonalną pielęgnację skóry, pielęgnację rąk i stóp, usługi z zakresu medycyny estetycznej oraz masażu. Stosuję sprawdzone preparaty i kosmetyki oparte o naturalne składniki przynoszące oczekiwane efekty kosmetyczne. Posiadam wiedzę i wieloletnie doświadczenie potwierdzone certyfikatami, uprawniające do wykonywania szeregu zabiegów.

Kosmetyka to moja pasja

Kosmetologią zajmuję się od 2006 r, nadal dokształcam się na różnego rodzaju szkoleniach, sympozjach, a także uczestniczę w międzynarodowych kongresach kosmetycznych i dermatologicznych.

Pracuję na najlepszych markach i stosuję najnowsze technologie dostępne na rynku. W gabinecie preferuję indywidualne podejście do klienta, diagnostykę skóry, indywidualny dobór zabiegów oraz kosmetyków, aby zawsze świadczyć usługi na najwyższym poziomie współpracuję ze specjalistami z zakresu dermatologii, endokrynologii oraz medycyny estetycznej.

Zapraszam do zapoznania się w moją ofertą mając nadzieję że zachęci to Państwa do wizyty u mnie.

Gabinet kosmetyczny mieści się w budynku naprzeciwko bazaru przy ul. 11 Listopada 6 w Koninie.

Sprzedaż kosmetyków

W związku z tym, że efektywna pielęgnacja wymaga zazwyczaj kontynuacji w warunkach domowych, prowadzę sprzedaż kosmetyków takich firm jak:

Mam nadzieję, że moje długoletenie doświadczenie oraz gruntowna wiedza z zakresu kosmetologii pomogą Państwu zachować nie tylko młody wygląd, zgrabną sylwetkę ale również zregenerować ciało i umysł.

Katarzyna Sakowska